Kdo se o vás postará?
user   


JIŘÍ LANGPAUL

obchodní záležitosti

tel. +420 499 392 227
e-mail: pek.roland@volny.cz

  user


ROMANA ÖTWÖSOVÁ

logistika

tel. +420 499 392 227
e-mail:
pek.roland@volny.cz

  rolin

ROLAND ÖTWÖS
majitel pekárny

tel. +420 603 167 873

znak

rolinO nás - Pekařství Roland

Naše firma je na trhu od roku 1991 a založil ji vynikající pekař Roland Ötwös, který se celý svůj dlouhý život věnoval tomuto krásnému řemeslu. Své bohaté zkušenosti mohl  realizovat ve svém podnikání, kdy vybudoval rodinou firmu do 20 zaměstnanců v obci Kohoutov u Dvora Králové nad. Labem. S úspěchem přestál všechna úskalí a krize během dlouhých let podnikání, které dopadali na potravinářský průmysl, protože se soustředil na kvalitní pekařské výrobky s tradiční recepturou. Firma funguje dodnes, i když její zakladatel v roce 2016 zemřel a pekárna pod jeho jménem pokračuje v rodinné tradici.

 

 

Naši odběratelé jsou z mnoha měst v blízkém i dalekém okolí. Své výrobky zavážíme do Hradce Králové, Trutnova, České Skalice, Náchoda, Hostinného, Žacléře, Hořic, Jaroměře, Nového Města, Úpice, Mladé Boleslavy a blízkého okolí.

Na co se zaměřujeme?

Naší doménou je sladké a trvanlivé pečivo.

Vyrábíme také běžné pečivo – housky, rohlíky, chleba . Zaměřujeme se také na speciální a specifické výrobky, které nás odlišují od ostatních pekáren obdobného typu. Z těchto výrobků jsou to například oblíbené mrkvové mušle, škvarkové rohlíky, pivní preclíky a spoustu dalších jiných pekárenských výrobků.

Naši pekárnu navštěvují lidé z blízkého i dalekého okolí, kteří si mohou koupit naše výrobky rovnou z provozovny a dle našich zkušeností se k nám rádi a pravidelně vracejí.

TOPlist

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Purple Cyan Golden Green Yellow

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction